O mnie

Morze

Mam na imię Magdalena i studiuję kulturoznawstwo w Krakowie. A kulturoznawca to taki ktoś, kto obsesyjnie patrzy na wszystko jak na temat do badania, potem sobie wybiera to, co mu się najbardziej podoba i próbuje o tym pisać, robić zdjęcia albo na przykład kręcić filmy. Ja mam bloga. Poza tym interesuję się modą, piszę pracę magisterską o kulturze miejskiej na Syberii i uwielbiam dobrą fotografię; zwykle sto razy bardziej wolę iść wystawę niż do kina. Wolne chwile spędzam w radiu, które od niedawna jest moją wielką pasją.

Co znajdziesz na tym blogu? To miejsce dla Ciebie, jeśli interesuje Cię wizualność, miasto i moda. To coś, co dotyczy każdego z nas – być może warto dowiedzieć się więcej? Chcę wprowadzić moich Czytelników w zawiły świat obrazów, zabrać w wirtualne podróże – te dalekie i te bardzo bliskie – oraz udowodnić, że moda to nie tylko sieciowe sklepy i wyprzedaże. Mój blog jest także miejscem wzajemnej wymiany myśli, dobrych książek, ciekawych artykułów i inicjatyw. Zapraszam – Twoje komentarze nie muszą mieć 1500znaków:)

Dlaczego 1500znaków? To dokładnie jedna strona klasycznego maszynopisu, liczone bez spacji. To na tyle dużo, by podjąć i rozwinąć konkretny temat, ale na tyle mało, by pozostawić lekki niedosyt i zaciekawienie. Teksty można czytać osobno, jak i w obrębie danej kategorii (kultura, miasto, moda).

W razie pytań, piszcie: 1500znakow@gmail.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s